Om oss

Nortrans Veg og Anlegg AS er blant regionens ledende transportselskaper, og er spesielt kjent for transport av steinmasser og asfalt. Vi har også en entreprenøravdeling som administrerer og utfører både små og store anleggsprosjekter.

Vår historie startet helt tilbake i 1972 da Nordhordland Transportkontor AS ble etablert. Transportkontoret kom i stand som følge av et samlet behov blant lokale transportører og maskinentreprenører om å organisere og koordinere oppdrag, samt samle administrative oppgaver under samme tak.

I 2011 ble Nortrans Veg og Anlegg AS etablert som et av datterselskapene til Nordhordland Transportkontor AS, og er i dag et driftsselskap hvor aksjonærer, medlemmer og andre underentreprenører utfører ulike transport- og entreprenøroppdrag.

På vårt kontor i Kvassnesvegen i Knarvik sitter det i dag syv fast ansatte med ansvar for alt av administrative oppgaver som våre transport- og entreprenørtjenester etterspør. Våre oppdrag finner primært sted i Stor-Bergen, Nordhordland, Mongstad og i Ytre Sogn, men vi er også åpen for å påta oss interessante jobber andre steder i landet.

Vi er sertifisert av StartBANK for entreprenørbransjen, og gjennom Direktoratet for byggkvalitet er vi godkjent for ansvarsrett og innehar sentral godkjenning innen bygg og anlegg. I tillegg er vi er sertifisert av Achilles som leverandør til oljeindustrien og av Sellihca for energisektoren.

stine

Stine F. Brandsdal

Daglig Leder
Tlf: 906 67 872
stine.brandsdal@nhtrans.no

gisle

Gisle Digernes

Anleggsingeniør
Tlf: 479 27 478
gisle.digernes@nhtrans.no

rune

Arne Manger

Anleggsleder
Tlf: 415 11 556
arne.manger@nhtrans.no

ansatt

Bjarte Sande

Transportleder
Tlf: 469 73 414
bjarte.sande@nhtrans.no

ansatt

Marcus Stueland

Ingeniør
Tlf: 984 02 069
marcus.stueland@nhtrans.no

ingvild

Ingvild Skauge

Sekretær
Tlf: 918 52 428
ingvild.skauge@nhtrans.no

mirjam

Mirjam Ramslien

Regnskapsleder
Tlf: 957 21 302
mr@nhtrans.no

Kontakt oss

Har du spørsmål angående våre tjenester? Ta gjerne kontakt via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg.